Načítavam...
Menu

Blog

Úvod / Blog

BforBeauty radí: Čo potrebuje Vaša pleť na jar? Ako ju zregenerovať po náročnej zime?

Zimné obdobie, chlad a vietor určite neprospeli žiadnej pleti. Preto je potrebné pleť zobudiť a dodať jej poriadnu dávku hydratácie.

Hydratujte

Prvým dôležitým krokom je odľahčenie pleti od ťažkých, mastnejších/hutnejších krémov. Vymente ich za lahšie krémy či emulzie s vysokou hydratačnou schopnosťou. Určite nezabudnite na výživné séra, vhodne zvolené podľa typu pleti s vysokou dávkou vitamínov.

Pílingujte

A Vaša pleť sa Vám poďakuje. Zbavte ju odumretej a poškodenej vrstvy kože a uvidíte, že aj účinok sér a vitamínov sa do pokožky absorbuje rýchlejšie.

Detoxikujte

Zbavte pleť toxínov. Jarná detoxikácia je alfou-omegou pre žiarivú pleť a mladistvý výzor. Nezabúdajte na to, že v lete bude zasa pleť zaťažená vysokými teplotami a vplyvom slnečných lúčov, preto je jarná detoxikácia nevyhnutná. Detoxikáciou sa odstraňujú toxíny, poškodené proteíny a odumretá vrstva kože. NÁŠ TIP: Saunujte. Sauna je účínným detoxom nielen pre Vaše telo ale aj pre pleť. A nezabudnite sa osprchvoať, lebo keď sa neosprchujete - nezmyjete vyplavené toxíny a ráno si nájdete nové vrásky.

Chránte

Dôležité je používať už v jarnom období krémy s UV faktorom.Starostlivosť o pleť na jar v BforBeauty

Oxygenoterapia

Dodajte svojej pleti kyslík. U nás nájdete ošetrenie s 95% kyslíkom. A verte, nielen Vaša pleť bude žiariť, ale aj Vaše telo - hlavne príval energie a psychickej pohody. Oxygenoterapiou Vám prekrvíme pokožku a aktivujeme bunkové dýchanie.

Čistenie pleti ultrazvukom

Hĺbkové čistenie pleti, ktoré odstráni zrohovatelé a odumreté vrstvy kože a tým uľahčí prenikanie výživných látok do epidermy. Ultrazvukové vlny prekrvia pokožku, ktorá bude vyzerať sviežo a mladistvo.

Mezoterapia

Dodajte pleti vitamíny a kyselinu hyalurónovú. Vpravovanie kokteilu vitamínov tenkou ihlou alebo kanylou spraví s Vašou pleťou zázraky. U nás máte na výber medzi miniinvazívnou a neinvazívnou terapiou.Starostlivosť o pleť doma

Výber vhodnej kozmetiky

Nepodceňujte výber kozmetiky. My Vám odporučíme tú správnu pre Vašu pleť a od apríla Vám prinesieme aj novú kozmetickú radu, ideálnu pre reštart pleti.

Make-up

Používajte makeu-up s ochranným faktorom.

V prípade, že Vám chýbajú informácie, príďte k nám na bezplatnú konzultáciu a odporučíme Vám to správne ošetrenie pre Váš typ pleti.
Váš BforBeauty tím - Miriam & Maja

Prejsť na kontakty

Navštívte nás

Lipnická 2/A
Dunajská Lužná 900 42

Napíšte nám

bforbeauty@bforbeauty.sk

Zavolajte nám

+421 905 466 038