Načítavam...
Menu

Služby

Kozmetické ošetrenia
Úvod / Služby - Kozmetické ošetrenia

Hĺbkové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie je základné ošetrenie pre zachovanie zdravej a sviežej pleti. Priebeh a forma čistenia závisí od typu pokožky a veku klienta. Hĺbkovému čisteniu predchádza diagnostika pokožky, na základe ktorej vieme určiť najlepšiu formu čistenia a odporučiť produkty vhodné pre starostlivosť o pleť.

Kozmetické ošetrenie pleti AHA kyselinami

Ošetrenie AHA kyselinami je vhodné pre všetky typy pleti. Pôsobí ako šetrný peeling, pretože odstraňuje odumreté bunky kože na tvári. Po tomto ošetrení je pleť rozžiarená , prekrvená, hydratovaná, spomaľuje sa proces starnutia, sťahujú sa rozšírené póry a v neposlednom rade redukuje aj pigmentové škvrny. Peelingom sa aktivuje obnova buniek a kolagénu, zabraňuje sa usadzovaniu baktérií v pokožke.

Pre koho je určené: Peeling AHA kyselinami je určený tým, ktorí majú problematickú, mastnú pleť so sklonom k akné. Taktiež rieši problémy so suchou pleťou či pigmentáciami.

Výsledky ošetrenia: redukuje vrásky, zbavuje pleť akné, zlepšuje stav jaziev po akné, redukuje farebné nezrovnalosti pleti – starecké škvrny, pigmentácie, pehy, zlepšuje celkový stav a vzhľad pokožky.

Kozmetické ošetrenie Christina – antiaging

Línia kozmetických prípravkov pre spomalenie prirodzeného starnutia pokožky. Pochádza z Izraela a demonštruje súčasnú tendenciu kozmetológie pri používaní aktívnych, vysoko technologických komponentov.

Pre koho je určené: kozmetické ošetrenie touto značkou je vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových kategórií. Veková hranica 30+: spomaľuje predčasné starnutie pleti, 40+: pôsobí proti viditeľným známkam starnutia, 50+: redukuje vrásky, spevňuje a zlepšuje pružnosť pleti, 60+: regeneruje pokožku, chráni pred ďalším poškodením.

Výsledky ošetrenia: hydratuje pleť, bojuje proti voľným radikálom, zabraňuje poškodeniu pleti, vyhladzuje a zjemňuje pleť, podporuje tvorbu kolagénu.

Kozmetické ošetrenie Guinot – biologicky aktívne lypozómy

GUINOT - je kozmetické ošetrenie pomocou komplexných biologicky aktívnych látok-lipozómov, ktoré sú napustené elastínom, kolagénom, hydrozložkou a vitamínmi. Pri masáži sa dostávajú hlboko do pokožky, kde sa roztriešťujú a napomáhajú tým obnove tvorby kolagénu a elastínu v tých najhlbších vrstvách pokožky.

Pre koho je určené: Ošetrenie sa odporúča pre zrelý typ pleti.

Výsledky ošetrenia: vvyhladenie a rozjasnenie pleti, zlepšenie tonusu a elasticity, redukcia jemných liniek.

Kozmetické ošetrenie Larens – prírodné pepidy zo sladkovodných rýb

Kozmetická značka, ktorá sa špecializuje na boj proti starnutiu pleti a na kožné problémy. Prípravky predstavujú dokonalú regeneráciu, výživu a starostlivosť v jednom. S kozmetikou Larens účinne bojujeme proti atopickej dermatitíde, psoriáze, alebo inak poškodenej pleti. Obsahuje viac ako 70 aktívnych látok – kolagén, kyselinu HA, aminokyseliny, prírodné vitamíny, oleje a NUTRIVI vodu, ktorá účinne prenáša aktívne látky do hĺbky kože.

Pre koho je určené: pre problematickú pleť so sklonom k exémom, kožné problémy, zrelú pleť so známkami starnutia. Výsledky ošetrenia: ukľudnená, vyhladená rozjasnená pleť, redukcia kožných problémov.
Prejsť na kontakty

Navštívte nás

Lipnická 2/A
Dunajská Lužná 900 42

Napíšte nám

bforbeauty@bforbeauty.sk

Zavolajte nám

+421 905 466 038