Načítavam...
Menu

Služby

vyberte si z nasledujúcich služieb
Úvod / Služby

kyslíkové ošetrenie pleti

Bez kyslíka to jednoducho nejde. Vďaka nemu sme nielen živí a zdraví, ale prispieva tiež k množstvu regeneračných procesov v tele. A predstavte si čo dokáže, ak sa v koncentrovanej podobe vpraví do pokožky na vašej tvári. Výrazne zlepšenie elasticity pokožky, tvorba kolagénu, hojenie, hydratácia či vypnutie kontúr. Jednoducho všetko pre našu žiarivú a sviežu pleť.

Účinky: dobré prekrvenie, aktivuje sa bunkové dýchanie, viac vitality a obranyschopnosti, zlepšená hydratácia, zníženie tvorby, vrások, nová pružnosť a elasticita.


Neinvazívna mezoterapia

Naša pokožka je v mladosti ako „šťavnatá špongia“, nasýtená dostatočným množstvom vody a živinami. Vekom však svoju šťavnatosť stráca, čo sa odzrkadlí na jej zhoršenej kvalite, suchosti, povädnutosti, zošednutosti a prehlbovaní vrások. K udržaniu zdravého a sviežeho vzhľadu je potrebné do kože pravidelne dodávať strácajúcu sa vlahu a živiny. Žiadnymi drahými krémami to nedokážeme, lebo tie pôsobia len na povrchovú epidermu, teda viditeľnú časť kože.
Práve mezoterapia je metóda, ktorou vpravujeme do hlbších vrstiev dermy, do našej „vysýchajúcej špongie“, buď čistú kyselinu hyalurónovú alebo obohatenú o vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a antioxydanty. V koži kyselina hyalurónová intenzívne viaže vodu a zväčšuje svoj objem, čím sa pleť hydratuje a vypína. Pridané vitamíny a ostatné látky pleť regenerujú stimuláciou metabolizmu kožných buniek a súčasne ich chránia pred poškodením voľnými radikálmi.


Sonoforéza

Ultrazvuk je špecifické vlnenie v službách krásy. Mechanické vlnenie sa v určitých vrstvách pokožky mení na tepelnú energiu. Sonoforéza je ultrazvukové vstrebávanie aktívnych látok do hĺbkových vrstiev pokožky. Pri tomto procese sa do tkaniva pomocou zvukových vĺn dostávajú molekuly medikamentu/ kozmeceutika/séra.
Pomocou sonoforézy sa dá dosiahnuť veľká rada kozmetických efektov. Vibráciou tkaniva vzniká trenie, ktoré vedie k žiadúcemu prehriatiu tkanív. Toto prehriatie spôsobuje uvoľnenie svalov, prekrvenie a redukuje a rozbíja krvné zrazeniny. Zlepšuje metabolizmus a cirkuláciu krvi, tým okysličuje bunky pokožky a spomaľuje únavu buniek. Dobre okysličené bunky starnú pomalšie a pleť si dlhšie zachováva mladistvý výraz. Stimuluje produkciu nových zdravých mladých buniek pokožky. Ultrazvuková vlna má priaznivý účinok na cirkuláciu krvi a lymfy, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje bolesť. Pleť po ošetrení pôsobí vyživene, pružne a žiari.


"D" arsonwal - vysokofrekvenčné prúdy

Jeho sklenené hlavice sú plnené vzácnymi plynmi a v dôsledku pôsobenia prúdu s vysokým napätím dochádza k ionizácii. Keď priblížime sklenenú hlavicu k pokožke dochádza k iónovému výboju, pri ktorom vidíme malé iskričky. Vznikajúci ozón slúži na zlepšenie prietoku krvi, na dezinfekciu pokožky či na sťahovanie pórov po hĺbkovom čistení. Môžme ho použiť aj na ošetrenie dekoltu, vlasov, chrbta a nechtov.

Hĺbkové ultrazvukové ošetrenie pleti

Ide o zvuk, ktorý má vyššiu frekvenciu než zvuky, ktoré dokážeme zaznamenať sluchom. Sú to frekvencie od 25 tisíc do 10 miliónov kmitov za sekundu. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na veľmi vysokej frekvencii, dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, teda k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov či masiek.

Ošetrenie Diamantová mikroemabrázia

Mikrodermabrázia je jednoduchá, organizmus nezaťažujúca procedúra so širokým uplatnením v dermatológii. Ide o neinvazívne ošetrenie, tzv. povrchový píling, pri ktorom sa pomocou špeciálnych exfoliačných prístrojov jemne mechanicky odstraňujú najpovrchovejšie vrstvy epidermy.
Najčastejšie sa využíva ako podporná liečba akné a na korekciu následkov akné – drobných atrofických jazvičiek. Mechanické poškodenie povrchu kože navodzuje prirodzené reparačné mechanizmy a podporuje novotvorbu kolagénu a elastických vlákien v dermis. Výsledkom je pevná, pružná a vyhladená pokožka. Spevnením ošetrenej oblasti sa zmiernia prvé príznaky fotostarnutia, mimické vrásky a drobné hyperpigmentácie. Mikrodermabrázia je v súčasnosti veľmi populárna dermato-kozmetická procedúra a dopyt po ošetrení stále rastie.


Galvanizácia tváre

Účinok je viditeľný už po prvej aplikácii, vďaka čomu si vyslúžil ľudové označenie „žehlička na pleť“ K ošetreniu pleti galvanickým prístrojom sú určené špeciálne gély na rôzne problémy pleti našej profesionálnej kozmetiky.
Použitím pozitívneho a negatívneho galvanického prúdu dosiahneme hĺbkové ošetrenie pokožky a následné vstrebanie pozitívne nabitých účinných látok pokožkou. Galvanický prúd už viac ako 50 rokov poznajú a používajú v liečebných kúpeľoch a kozmetických salónoch na špeciálne ošetrenie, ktoré osvieži tonizuje a dodá pokožke najúčinnejšie kozmetické zložky a energiu.


Kozmetika

definuje sa ako pestovanie telesnej krásy, predovšetkým pleti. BforBeauty Vám ponúka širokú škálu kozmetických ošetrení, ktoré Vám dopomôžu pri zachovaní a obnovení Vašej telesnej a vnútornej krásy.

Dôverujeme prípravkom z kozmetickej rady Christína, Larens a Guinot


Hĺbkové čistenie pleti

Koža je prvou bariérou a ochranou organizmu pred okolitým prostredím. Pozornosti okolia je vystavená najmä tvár, preto jej zvyčajne venujeme najväčšiu pozornosť. Hĺbkové čistenie je základné ošetrenie pre zachovanie zdravej, sviežej a v ideálnej kondícii pleti. Jeho forma závisí od typu pokožky a veku človeka. Hĺbkovému čisteniu predchádza diagnostika pokožky, na základe ktorej vieme určiť najlepšiu formu čistenia a odporučiť produkty vhodné na starostlivosť o pleť.


Kozmetické ošetrenie prípravkami z rady Christína

Línia kozmetických prípravkov pre spomalenie prirodzeného starnutia pokožky. Pochádza z Izraela a demonštruje súčasnú tendenciu kozmetológie pri používaní aktívnych, vysoko technologických komponentov.
Kozmetické ošetrenie prípravkami - Lypozómy GUINOT - je kozmetické ošetrenie pomocou komplexne biologicky aktívnych látok-lipozómov - lipidové puzdierka /tuk/, ktoré sú napustené elastínom, kolagénom, hydrozložkou a vitamínmi. Pri masáži sa dostávajú hlboko do pokožky, kde sa roztriešťujú a napomáhajú tým obnove tvorby kolagénu a elastínu v tých najhlbších vrstvách pokožky. Ošetrenie sa odporúča pre zrelý typ pleti.

Kozmetické prípravky sú účinné , len ak sú vyberané dôkladne a cielene odborníkom, ktorý presne diagnostikuje typ a potreby konkrétnej pokožky. Jedine dermatológ alebo profesionálna kozmetička majú potrebné vedomosti a skúsenosti, aby Vám vedeli správne určiť vhodné a účinné prípravky.


Kozmetické prípravky z rady Larens


Kozmetické ošetrenie Larens

Revolúcia bez skalpela v kozmetike a dermokozmetike
Jedinečné efekty používania prípravkov Larens Professional s komplexom prírodných peptidov získavaných z vybraných druhov sladkovodných rýb:

 1. intenzívne a dlhodobé zvýšenie úrovne hydratácie a spevnenia kože
 2. spomalenie procesu starnutia kože, redukcia vrások a spomalenie vzniku nových
 3. regenerácia pokožky a ochrana proti škodlivým vonkajším vplyvom
 4. optimálne, viditeľné zlepšenie vzhľadu a stavu pleti
 5. zlepšenie regulácie hospodárenia organizmu s vodou a tukmi a ochranných funkcií kože
 6. intenzívne vyživená koža
 7. urýchlenie obnovy pokožky
 8. zmenšenie lámavosti vlasov a nechtov
 9. dodávanie nevyhnutných výživných látok do hlbších vrstiev kože
 10. viditeľné zlepšenie kontúr tváre
 11. zmierňujúci a upokojujúci účinok
 12. rýchle efekty v boji s kožnými defektmi (akné, začervenanie, podráždenie)
 13. viditeľne redukované opuchy
 14. zaistenie pocitu liftingu pleti
 15. urýchlenie procesu tvorby nových buniek
 16. intenzívna regenerácia pokožky

Teosyal Puresense

Stres, vysoké pracovné tempo, zlý životný štýl, to všetko zanecháva na našej tvári vrásky, ktoré sa každým dňom iba zvýrazňujú.

Spomaľte svoje starnutie a doprajte svojej pleti znova svieži vzhľad.

Vďaka exkluzívnej škále produktov TEOSYAL PureSense zaručujeme jednoduché, jemné a hlavne bezbolestné injektovanie kyseliny hyalurónovej. Teoxane laboratories ponúka škálu produktov, obsahujúcu lokálne anestetikum, ktoré je úplne bežne používané chirurgmi a zubármi po celom svete. Postredníctvom Teosyal PureSense je možné úplne prirodzenou cestou vyplniť všetky druhy vrások, prinavrátiť tvári stratený objem, odstrániť prepadnuté kruhy pod očami, nadvihnúť poklesnuté obočie a mnoho iných vylepšení Vašej krásy.

Vaše vrásky sa vyplnia, tvári sa navráti stratený objem a Vaša pokožka bude opäť žiariť. Naviac sa toto všetko udeje bezbolestne vďaka pridanému lidokaínu.

Mezoterapia

Aplikácia biologického roztoku s vitamínmi aj aminokyselinami. Výsledok Revitalizácia, krásna farba, jas. Účinok okamžitý


Mezolift

Technika na liečbu a spomalenie starnutia, pri opakovaných aplikáciách komplexných živín (vit. AECBKD, minerálne soli, koenzýmy, proteíny...), s kyselinou hyalúronovou.
Výsledok dynamická pokožka - tonus, elasticita, krásny svieži vzhľad. Účinok okamžitý


Kozmetické ošetrenie AHA kyselinami

Ovocné kyseliny sa nachádzajú v sladkých ovocných plodoch. Ich zdrojom však nie je len ovocie. Dajú sa nájsť aj v potravinách ako napr. mlieko, jogurty, cukrová trstina, zelený čaj, dokonca aj v kyslej kapuste. V kozmetike sa využíva 5 druhov kyselín: citrónová, jablčná, mliečna a glykolová.

Viac o ošetrení AHA kyselinami

Ošetrenie AHA kyselinami je vhodné pre všetky typy pleti. Pôsobí ako šetrný peeling, pretože odstraňuje odumreté bunky kože na tvári. Po tomto ošetrení je pleť rozžiarená , prekrvená, hydratovaná, spomaľuje sa proces starnutia, sťahujú sa rozšírené póry a v neposlednom rade biely aj pygmentové škvrny, nastupuje obnova buniek a kolagénu, tiež zabraňujú usadzovaniu baktérií.

Po ošetrení sa odporúča vyhýbať sa soláriu a slnečnému žiareniu po dobu 7 dní.


DRAKULA TERAPIA

 • Spomaľuje prejavy starnutia
 • Prirodzený a viditeľný efekt
 • Celková regenerácia pokožky
 • Liečba jazvičiek po akné, psoriáza, ekzémy
 • Pevnejšia a plnšia pokožkaAKO TO FUNGUJE?

Výhodou tejto metódy je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o vlastnú krv a nie o cudzorodé látky. V ošetrení zohrávajú najvýznamnejšiu biorevitalizačnú úlohu krvné doštičky, ktoré sa v krvi nachádzajú. Sú to najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré vedú k tvorbe kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tvorbu kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka.

AKO SA TO ROBÍ?

Pacientovi je injekčne odobrané malé množstvo jeho krvi do špeciálnych PRP skúmaviek. Tie sú schopné rozdeliť krv na erytrocytárny zvyšok a trombocytárnu autológnu plazmu. Oddelená plazma je premiešaná so špeciálnym aktivátorom, event. sa pridáva kys. hyaluronová. Pripravené sérum zdravotník aplikuje pacientovi do pokožky. Používa sa ošetrenie mezoterapia - ihličkové asi 2 mm hlboké vpichy do ošetrenej oblasti, alebo je roztok aplikovaný priamo pod vrásky ako výplňový materiál pomocou kanyly. Najšetrnejším spôsobom je aplikácia pomocou injektora. Ošetrenie netrvá dlhšie ako hodinu, spravidla asi 45 minút.


Botulotoxín - prechodné zablokovanie prenosu nervového vzruchu na svalové vlákno

Zabraňuje tvorbe a prehlbovaniu vrások , vyhladenie rýh na pokožke. Účinok nastupuje 2 - 7 deň po aplikácii
1. aplikácia vydrží 3 - 4 mesiace
2. a viac aplikácií 6 - 10 mesiacov

Prejsť na kontakty

Navštívte nás

Lipnická 2/A
Dunajská Lužná 900 42

Napíšte nám

bforbeauty@bforbeauty.sk

Zavolajte nám

+421 911 330 257
+421 905 466 038