Načítavam...
Menu

Služby

tvárové ošetrenia
Úvod / Služby - tvárové ošetrenia

Plazmaterapia

Plazmaterapia alebo drakuloterapia je inovatívna metóda, pri ktorej sa využíva vlastná krvná plazma, ktorá je do pokožky aplikovaná injekčne alebo kanylou. Tým, že sa aplikuje telu vlastný materiál, eliminuje sa riziko alergických reakcií. Tento zákrok je prirodzený spôsob rejuvenizácie pleti. Výsledkom je zregenerovaná, pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások.

Účinky: redukcia jazvičiek po akné, redukcia kruhov pod očami, zlepšenie tonusu pleti, elasticita, zregenerovaná peť, redukcia vrások.

Informácie o ošetrení: ošetrenie sa odporúča absolvovať v 3. sedeniach raz mesačne. Po každom ošetrení sa navodzuje novotvorba kolagénu. Efekt pretrváva 6-12 mesiacov.

Mezoterapia

Mezoterapia je ošetrenie, pri ktorom sa do pokožky aplikuje nezosieťovaná kyselina HA spolu s vitamínmi, minerálmi, antioxidantami, depigmentačnými látkami, či lipolytickými látkami – všetko v závislosti od ošetrovanej pleti a jej potrieb. Účelom tohto ošetrenia je zlepšenie kvality pleti. Použitím rôzneho mixu vitamínového kokteilu spolu s kyselinou HA môžeme docieliť redukciu vrások, zlepšenie tonusu pleti, odstránenie pigmentových škvŕn, hydratáciu pleti či zvýšenie elasticity pokožky.

Účinky: redukcia vrások, depigmentácia, hydratácia, zlepšenie elasticity a tonusu pleti.

Informácie o ošetrení: zákrok je nebolestivý, pred ním sa aplikuje na pleť anestetický krém. Ošetrenie je potrebné absolvovať v 4 sedeniach raz za cca 10 dní. Výsledok pretrváva po dobu 6-12 mesiacov.

Mezolift

Mezolift je ošetrenie, kedy sa do pokožky kanylou aplikuje čistá zosieťovaná kyselina HA, ktorá pleť hydratuje zvnútra. Výsledkom je krásna vypnutá pleť bez vrások. Toto ošetrenie je veľmi vhodné pre suchú, dehydrovanú pokožku so známkami starnutia.

Účinky: hydratácia, prinavrátenie objemu pleti, redukcia vrások, zlepšenie tonusu a elasticity.

Informácie o ošetrení: zákrok je nebolestivý, pred ním sa aplikuje na pleť anestetický krém. Ošetrenie je potrebné absolvovať v 3 sedeniach raz za cca mesiac. Výsledok pretrváva po dobu 6-12 mesiacov.
LPG endermologie Face

LPG ENDERMOLOGIE je neinvazívne tvárové ošetrenie, pri ktorom sa stimuluje podkožné tkanivo. Taktiež sa podporuje tvorba kolagénu a elastínu. Po tomto inovatívnom ošetrení vyzerá pleť mladšie, pružnejšie a oddýchnutejšie.

LPG ošetrenie je vhodné pre unavenú pleť so známkami starnutia, na spevnenie pokožky, lymfodrenáž alebo detox pleti.

Účinky: vyhladené jemné vrásky, prirodzený lesk a pružnosť pokožky, spevnenie kontúr tváre, rozjasnenie pleti, vyčistenie upchatých pórov, vyhladená pokožka, vitalita.

Sonoforéza

Sonoforéza je ultrazvukové hĺbkové ošetrenie pleti. Funguje na princípe šetrného vpravovania aktívnych látok do hĺbkových vrstiev pokožky. Pomocou sonoforézy sa stimuluje produkcia nových zdravých buniek pokožky. Ultrazvuková vlna má priaznivý účinok na cirkuláciu krvi a lymfy, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje bolesť. Pleť po ošetrení pôsobí vyživene, pružne a žiari.

Účinky: okysličuje pleť, zjednocuje tón pleti, napomáha pleti absorbovať maximum živín z kozmetických prípravkov, redukuje tmavé kruhy či vačky pod očami.

Hĺbkové ultrazvukové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom odstraňuje zrohovatelé a odumreté časti pokožky, ktoré bránia prieniku živín do epidermy. Spôsob, ktorým sa pleť čistí v hlbších vrstvách pokožky odstraňuje nečistoty, prebytočný maz a toxíny nahromadené v koži. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na veľmi vysokej frekvencii, dochádza taktiež k vnútornému prekrveniu pokožky, teda k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov či masiek.

Účinky: odstraňuje odumreté bunky, viditeľne zlepšuje stav pokožky, čistí zanesené póry, redukuje jemné vrásky a pigmentové škvrny, pôsobí ako peeling.

Diamantová mikrodermabrázia

Mikrodermabrázia je jednoduché, organizmus nezaťažujúce ošetrenie. Ide o neinvazívnu procedúru, tzv. povrchový píling, pri ktorom sa pomocou špeciálnych exfoliačných prístrojov jemne mechanicky odstraňujú najpovrchovejšie vrstvy epidermy. Najčastejšie sa využíva ako podporná liečba pri akné a na korekciu následkov akné – drobných atrofických jazvičiek. Výsledkom je pevná, pružná a vyhladená pokožka. Spevnením ošetrenej oblasti sa zmiernia prvé príznaky starnutia, mimické vrásky a drobné hyperpigmentácie. Mikrodermabrázia je v súčasnosti veľmi populárna dermato-kozmetická procedúra.

Účinky: vyhladená pokožka, zvýšenie tonusu pleti, ošetrenie upchatých pórov, zosvetlenie pigmentových škvŕn.

Kyslíkové ošetrenie pleti

Kyslíkové kozmetické ošetrenie s koncentrovaným 95% kyslíkom. Toto ošetrenie sa vykonáva pomocou špeciálnej tlakovej pištole. S koncentrovaným kyslíkom sú ošetrujúce účinné látky vpravované do pokožky, ktorú následne regenerujú, vitalizujú a omladzujú. Dokonalé ošetrenie obľúbené medzi svetovými celebritami ako Madonna či Beyonce, ktoré nedajú na toto ošetrenie dopustiť.

Účinky: dobré prekrvenie, aktivuje sa bunkové dýchanie, viac vitality a obranyschopnosti, zlepšená hydratácia, zníženie tvorby vrások, nová pružnosť a elasticita.

Neinvazívna mezoterapia

Prístrojová neinvazívna mezoterapia je metóda, ktorou sa aplikuje do hlbších vrstiev dermy buď čistá kyselina hyalurónová alebo obohatená o vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny, rastové faktory či antioxidanty. V koži kyselina hyalurónová intenzívne viaže vodu a zväčšuje svoj objem, čím sa pleť hydratuje a vypína. Pridané vitamíny, či iné spomínané látky, pleť regenerujú a súčasne chránia pred poškodením voľnými radikálmi. Mezoterapiou sa ošetruje tvár, krk a dekolt.

Účinky: redukcia vrások, zvýšenie pružnosti pleti aj jej hydratácia, skvalitnenie tonusu pleti, depigmentácia.

D" ARSONWAL - VYSOKOFREKVENČNÉ PRÚDY

Sklenené hlavice sú plnené vzácnymi plynmi a v dôsledku pôsobenia prúdu s vysokým napätím dochádza k ionizácii. Keď priblížime sklenenú hlavicu k pokožke dochádza k iónovému výboju, pri ktorom vznikajú malé iskričky. Tento ozón slúži na zlepšenie prietoku krvi, na dezinfekciu pokožky či na sťahovanie pórov po hĺbkovom čistení. Môžme ho použiť aj na ošetrenie dekoltu, vlasov, chrbta a nechtov.

Účinky: dezinfekcia pokožky, čistenie, sťahovanie pórov po hĺbkovom čistení.

Galvanizácia

Galvanizácia je kozmetická procedúra, ktorá využíva galvanické elektródy pod povrchom pokožky, čím ju prekrvujú a stimulujú. Účinok je viditeľný už po prvej aplikácii, vďaka čomu si vyslúžila ľudové označenie „žehlička na pleť“. K ošetreniu pleti galvanickým prístrojom sú určené špeciálne gély na rôzne problémy pleti našej profesionálnej kozmetiky. Ošetrenie pôsobí revitalizačne, upokojujúco a hydratačne.

Účinky: omladenie pleti, hydratácia, zjemnenie vrások, detoxikácia, rozjasnenie pleti.
Prejsť na kontakty

Navštívte nás

Lipnická 2/A
Dunajská Lužná 900 42

Napíšte nám

bforbeauty@bforbeauty.sk

Zavolajte nám

+421 905 466 038