Načítavam...
Menu

Služby

výplňové materiály
Úvod / Služby - výplňové materiály

Botulotoxín

Botulotoxín sa v estetickej medicíne používa na odstránenie mimických vrások. Blokuje prenos nervových vzruchov na mimické svaly v aplikovanej oblasti, čím potláča aktivitu mimických svalov. Je to bezpečná a účinná metóda, ktorá pôsobí preventívne proti vzniku nových mimických vrások. Najčastejšie sa aplikuje na redukciu vrások v čelovej oblasti, na vrásku hnevu medzi obočím, vrásky v okolí očí alebo okolo úst. Veľmi efektívne sa botulotoxínom korigujú poklesnuté kútiky úst.

Účinky: redukcia vrások a prevencia proti vzniku nových mimických vrások.

Kyselina hyalurónová (HA)

Kyselina HA je prirodzenou súčasťou ľudského tela, ktorej vlastnosťou je schopnost viazať vodu, čím hydratuje pokožku a dodáva jej objem. Vytvára vhodné prostredie na tvorbu kolagénu. Vekom produkcia kyseliny HA klesá. Aplikáciou kyseliny HA zlepšujeme vzhľad pleti, obnovujeme stratený objem a redukujeme vrásky na tvári, krku či dekolte. Veľmi účinná je aplikácia kyseliny HA na odstránenie tmavých kruhov pod očami.

Účinky: redukcia vrások, navrátenie objemu, vyhladenie a hydratácia pokožky, redukcia tmavých kruhov pod očami.

Kyselina hyalurónová (HA)
– korekcia pier

Kyselina HA – telu prirodzená látka, ktorá regeneruje, dodáva stratený objem a vyhladzuje pokožku. Vhodne zvolený typ výplne – v našom salóne pracujeme s výplňovým materiálom zn. Teosyal – dodá perám objem, korigujeme asymetriu pier, zvýrazňujeme kupidov oblúk, či nadvihujeme poklesnuté kútiky úst. Veľmi efektívna je pri odstraňovaní drobných „fajčiarskych“ vrások.

Účinky: zväčšenie a korekcia pier s účinkom 6-12 mesiacov.
Prejsť na kontakty

Navštívte nás

Lipnická 2/A
Dunajská Lužná 900 42

Napíšte nám

bforbeauty@bforbeauty.sk

Zavolajte nám

+421 905 466 038