MEZOTERAPIA – NAJOBĽÚBENEJŠIE OŠETRENIE

MEZOTERAPIA – NAJOBĽÚBENEJŠIE OŠETRENIE

Mezoterapia je najžiadanejším ošetrením u nás v BforBeauty, pretože za prijateľnú cenu Vás oslní jej výsledok.

ČO TO VLASTNE  JE A ČO DOKÁŽE SPRAVIŤ S VAŠOU PLEŤOU?

Je to ošetrenie, pri ktorom injekčne alebo kanylou vpravujeme do pokožky koktejl látok, ktoré Vaša pleť potrebuje na to, aby dobre vyzerala, aby bola dostatočne vyživená a hydratovaná a aby sa jej dostali všetky vitamíny, ktoré jej chýbajú či už vekom alebo ročným obdobím.

Máme rôzne druhy vitamínových koktejlov – či už rozjasňujúce, bieliace, liftingové. Všetky obsahujú výživné látky, pepidy, prípadne kyselinu hyalurónovú.

JE OŠETRENIE BOLESTIVÉ?

Nie, nie je. Pred zákrokom sa nanesie na tvár anestetický krém, takže sa nemusíte obávať bolesti. Pri tých citlivejších miestach ako napr. okolie nad hornou perou, môžete cítiť menší diskomfort, ale je to veľmi individuálne.

MÔŽEM ÍSŤ PO OŠETRENÍ ROVNO DO PRÁCE?

Mezoterapia sa neradí medzi „launch-time“ ošetrenia, keďže – predsa len – sú to vpichy do pokožky tváre. Môžu sa vyskytnúť mierne začervenania, prípadne modrinky. Ošetrenie odporúčame absovovať po práci. Pleť zbytočne nezaťažujeme make-upom ihneď po ošetrení. Na ďalší deň môžete plnohodnotne fungovať, naniesť si make-up.

KEDY SA DOSTAVÍ VÝSLEDOK?

Výsledok ve viditelný okamžite – vidieť, že je pleť rozžiarená, napnutá, hydratovaná. Samozrejme, látky sa v pleti rozvíjajú, preto sa výsledok  dostaví postupne . Ideálne je absolvovať mezoterapiu 3-4x po sebe v 3 týždňových intervaloch. Po vybratí takejto kúry, Vám bude stačiť už len udržiavacie ošetrenie raz za pol roka.

Doprajte svojej pleti, to čo vekom stráca.

Myslite na seba a investujte do budúcnosti Vašej pleti. Uvidíte, že sa Vám poďakuje sviežim, hydratovaným a rozjasneným „lookom“.

BOJÍTE SA IHLY A NEPRESVEDČÍ VÁS ANI ANESTETICKÝ KRÉM?

Nezúfajte. Pre tie z Vás, ktoré máte panický strach z ihly, máme riešenie – neinvazívnu mezoterapiu, kedy sa kokteil výživných látok vpravuje do pokožky dermarolerom – ktorý jemne premasíruje Vašu pleť.

Doprajte svojej pleti luxus ze skvelú cenu a pripravte ju na leto.

Letné slniečko jej dá poriadne zabrať, tak aby ste po lete nemuseli k nám prísť so škodami, kotré slnko napácha na Vašej pleti.

Keď budete mať akékoľvek otázky a na našom blogu ste ich nenašli, zavolajte nám, prípadne príďte na bezplatnú konzultáciu.

S radosťou Vám odporučíme a vyberieme pre Vašu pleť to najlepšie.

BforBeauty tím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *