Seminár kozmetiky LPG v Prahe 2019

Milé kamarátky,
Rada by som sa s Vami podelila o novinky, ktoré som sa dozvedela na naozaj obohacujúcom seminári ohľadom kozmetiky LPG v Prahe .
Náš LPG prístroj už iste veľa z Vás u nás vyskúšalo a dobre viete, že s telom, ale aj s tvárou robí naozaj zázraky.
Preto by som Vám rada predstavila exkluzívnu kozmetickú radu pre cielenú podporu endermológie.
Pretože telo aj tvár každého z nás je individuálne, odborníci vyvinuli LPG špeciálnu radu exkluzívnej kozmetiky , ktorá je prispôsobená konkrétnym estetickým cieľom.

Doporučené produkty je vhodné kombinovať osobným programom LPG ošetrením prístrojom CelluM6 Alliance

LPG ponúka špeciálne kozmetické produkty , ktoré obsahujú jedinečný komplex aktívnych látok. Vyrobené sú pre stimuláciu bunečnej aktivity a cielenú podporu zoštíhlenia a omladenia.

V Prahe som strávila dva dni a z celého radu ponúkaných produktov som vybrala pre Vás na aktuálne obdobie „Dokonalá hydratácia pleti“

Ja sama som procedúru na seminári vyskúšala. Uložili ma na pohodlného  kresla, v ktorom som sa uvelebila a očakávala, čo bude nasledovať. Kozmetička pre mňa vybrala najvhodnejšie produkty, ktoré doplnila LPG protokolmi, a to konkrétne protokolom na obnovenie kontúr a bunkovú regeneráciu. Ošetrenie trvalo približne 45-50 min a ja som si pri ňom dokonale oddýchla. Procedúra bola spojená s príjemnou masážou prístrojom LPG Cellu M6. Po skončení príslušného strojového protokolu mi kozmetička začala jemne nanášať na tvár produkt  Intense Hydrating Smoothing Serum. priesvitné sérum so sviežou a príjemnou vôňou, na hydratáciu pleti. Nanášanie bolo jednoduché a príjemné, rovnako ako moje pocity pri tomto ošetrení. Ako ďalší produkt mi kozmetička naniesla Radiance Brightening Serum- ktorý obsahuje kyselinu hyalurónovú, kolagén typu II a elastín. Tento produkt je určený na zosvetlenie pigmentácie a vyhladenie vrások. A naozaj, už po jednom použití som videla menšie vyhľadenie. Toto sérum by sa malo aplikovať pravidelne ráno aj večer. Moja pleť je ešte aj po 4 dňoch krásna, zdvihnutá a dokonale hydratovaná. Vyzerám sviežo a aj sa tak cítim.

Preto Vás určite rada privítam v našom salóne a takéto ošetrenie si u nás môžete užiť aj Vy, a cítiť sa rovnako príjemne ako ja. Vyberieme spolu z protokolov ten správny práve pre vás, a ušijeme procedúry  priamo pre Vaše potreby.

4 cielené efekty súčasne:

STRATA HMOTNOSTI (guarana)
ODBOURANIE TUKOV (zelený čaj)
ODVODNENIE (žihľavy a feniklu)
TRÁVENIE (zázvor a škorica)

14. denní program (28 čajových sáčkov) v hermatickom balení.

14 DAY LPG EXPRESS ANTI-AGING RADIANCE CONCENTRATE

Unikátny komplex účinných látok pre intenzívnu regeneráciu a omladenie. Pokožka je viditeľne vyhladená, spevnená a žiarivejšia.

Ochrana buniek proti prejavom starnutia (omladenie zvnútra) Podpora prirodzenej ochrany pokožky

14. dňový  LPG koncentrát 3v1 pre extra rýchle chudnutie: spaľovanie tukov, odvodnenie, detoxikácia a uvoľnenie preťaženého tkaniva. Výsledkom je štíhla postava, vyhladenie pomarančovej kože a obnova Vašej energie.

2-IN-1 ANTI-AGING HAND & LIP CREAM

Vysoko účinná starostlivosť pre pokožku na perách a rukách, ktoré najviac odrážajú váš vek.

7% LPG® Repair complex – 100 % prírodný Intenzívne chráni, hydratuje a uzdravuje
Rýchlo sa vstrebáva bez lesklého nebo mastného efektu. Koriguje nerovnomernú farbu a povrch pokožky. Zjemňuje a vyplňuje pokožku
. Aplikujte podľa potreby na pery a ich kontúry, ruky a nechty.

Bunková obnova endermologia®: LPG chemický peeling

Aplikácia Endermologie® Face s kombináciou chemického peelingu sa odporúča dvakrát za mesiac (každý druhý týždeň), to zaistí bunkovú regeneráciu a rozžiarenú pokožku po celý rok. Kombinácia kyseliny glykolovej a mandľovej urýchli a doplní liečbu Endermologie® Face pro dosiahnutie optimálnych výsledkov proti starnutiu.

Objavte aj Vy LPG® ošetrenie pre tvár a telo

Nové LPG® ošetrenie pre tvár a telo kombinujú dokonalý efekt prístroja CELLU M6© ALLIANCE s profesionálnou radou LPG kozmetiky. Po individuálnej konzultácii Vám odporučíme vhodnú kombináciu prístrojového ošetrenia ENDERMOLOGIE® BODY či ENDERMOLOGIE® FACE vrátane kozmetických produktov pre domácu starostlivosť.

Teší sa na Vás BforBeauty tím Miriam, Ivana a Mia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *