BforBeauty > Služby > Estetické ošetrenia > Čistenie pleti hĺbkové

Čistenie pleti hĺbkové

ULTRAZVUKOVÉ HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI – SKINSCRUBER A SONOFORÉZA Najčastejšou procedúrou, za ktorou sa najčastejšie vyberieme do kozmetického salónu je manuálne čistenie pleti. A keďže nie každá pokožka je iná, a stáva sa, že reaguje na manuálne čistenie opuchom, začervenaním alebo fľakmi, máme aj druhé riešenie. Ide o ultrazvukové hĺbkové čistenie pleti, vďaka ktorému predídeme spomenutým reakciám. Zároveň bude pleť dokonale vyčistená , procedúra je bezbolestná a veľmi účinná.

Ultrazvuk je zvuk, ktorý má oveľa vyššiu frekvenciu, než zvuky, ktoré my sami vieme zachytiť sluchom. Aplikovaním ultrazvukových vĺn , ktoré kmitajú na veľmi vysokej frekvencii dochádza k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu, tzv. vnútornému prekrveniu pokožky. Zlepšuje sa cirkulácia krvi, nastáva obnova a aktivácia buniek, ktoré potom dokážu lepšie absorbovať aktívne látky z masiek, sér a krémov. URČENÉ PRE Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, bez ohľadu na vek a pohlavie Odporúča sa pri citlivej pleti, predchádza sa komplikáciám a negatívnym reakciám Okrem hĺbkového čistenia vieme ním vyhladiť aj jemné vrásky ÚČINKY Odstraňuje odumreté bunky, viditeľne zlepšuje stav pokožky
Pomáha pri odstraňované podkožného tuku
Čistí kožné žľazy, odstraňuje kožný maz, vyčistí zanesené póry
Zlepšuje cirkuláciu krvi
Redukuje jemné vrásky a pigmentové fľaky
PRIEBEH OŠETRENIA Pleť ošetrujeme ultrazvukovou špachtľou , ktorú používame aj na peeling a čistenie a následne aj na zapracovanie aktívnych látok hlboko do pleti.

Peeling a hĺbkové čistenie- SkinScruber – po odlíčení a očistení pleti nanesieme na pleť zmäkčovadlo. Na hlavici nastavíme vlnenie a špachtľa je otočená tak, aby sa dotýkala hranou tváre. Ultrazvuk sa vedie vodou, preto neustále tvár zvlhčujeme a špachtľu vedieme po tvári a odstraňujeme zmäkčovadlo. Vďaka špeciálnemu tvaru špachtle sa dostaneme aj do ťažko dostupných miest, ako je napr. okolie nosa, čo nám zaručí , že pleť je dokonale vyčistená.

Ošetrenie je príjemné , trvá približne 10-15 min. potom sa pleť tonizuje a vysuší.

Nasleduje Sonoforéza – zapracovanie účinných látok do pleti pomocou ultrazvuku

Oprosti manuálnemu masírovaniu ultrazvuk mnohonásobne zvyšuje účinnosť látok aplikovaných do pleti . Hlavica je nadstavená na pulzujúce vlnenie a špachtľa je otočená plochou stranou, aby jemne kĺzala.

Na pleť nanesieme sérum, masku alebo krém, ktorý chceme zapracovať , môžeme využiť aj na krk a dekolt. Ošetrenie je veľmi príjemné a netrvá viac ako 10 min.

Odporúčame podstúpiť vo forme kúry 4-6 ošetrenia v 2 týždňových intervaloch KONTRAINDIKÁCIE Choroba, Infekcie, herpes, tehotenstvo Dermatitída, Permanentný makeup