Detox

  • Procedúra, cca 45 minút 25€
  • Pri kúpe 10 sedení dostanete od nás 2 terapie ZADARMO0

FUNKCIA PRÍSTROJOVEJ DETOXIKÁCIA: Detoxikácia celého tela (odstraňovanie toxínov, ťažkých kovov a odpadov z organizmu)
Chudnutie
Zlepšuje sa metabolizmus
Úprava pH organizmu (na zásadité, čo je základ pre zdravie)
Pomáha pri odstraňovaní bolesti svalov a kĺbov
Zlepšenie pohyblivosti kĺbov
Pomáha pri liečbe reumatických stavov
Zlepšuje sa cirkulácia a mikrocirkulácia
Dochádza k odstráneniu tráviacich tažkostí: nadúvanie, zvýšená plynatosť, zápcha, hnačky
Zlepšenie spánku
Zlepšenie wellbeing – cítenie sa v pohode
Čo je detoxikácia a ako prebieha? Pri chôdzi po pláži mora sa do nás dostávajú milióny elektrónov z morskej vody. Kúpeľom nôh v ionizovanej slanej vode sa preukázali nasledovné efekty: ústup od bolestí kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti
zlepšenie spánku a toho ako sa človek cíti
viac energie
chudnutie a pocit ľahkosti
Pre zlepšenie efektov sa používajú náramky na ruku a vytvára sa tak druhý elektrický obvod, v ktorom je zapojené naše telo a tak sa ovplyvňuje interakcia celého tela s ionizovanou vodou v ktorej máte namočené nohy.

Voda má samozrejme svoju mineralizácie a keď do nej vložíte cievku, voda sa zafarbí od minerálov, ktoré sú v nej. Ak do vody pridáte svoje nohy a v hre je Vaše telo, tak sa objaví aj zmena farby vody aj nečistoty, ktoré sa aj ťažko čistia a lepia a držia na vaničke. Odkiaľ sú?

Prídavné farby vody signalizujú: čierna – problém s pečeňou
čierne fľaky- ťažké kovy
hnedá – detox pečene, vplyv tabaku
tmavozelená- žlčník
pomarančová – kĺby
červené fľaky- krvné zrazeniny
biele čiastočky ako syr- kvasinky
biela pena – detox lymfatického systému
žltozelená – obličky, žlčník, močový systím, ženské/mužské problém

Súčasťou je aj infračervená terapia pomocou opasku. Táto je založená na emisii infračervených elektromagnetických vĺn, ktoré ovplyvňujú v našom tele veľmi veľa vecí- metabolizmus, mnohé funkcie tela a pomaly normalizuje zdravotný stav

znižuje stuhnutosť kĺbov
uvoľňuje svalové spazmy
zvyšuje prietok krvi
úľava od bolesti
A to nie je všetko! Prístrojovú detoxikáciu sme navyše podporili OXZYGENOTERAPIOU
Čo je to oxygenoterapia? Ak je náš organizmus nedostatočne prekrvený, stretávame sa s problémami ako porucha pamäte, zníženie výkonu, či zlá kvalita zraku a sluchu. Tým, že tkanivám zvýšime dávky kyslíka oxygenoterapiou, zlepšíme účinok obranných mechanizmov a urýchlime rast a regeneráciu.

Oxygenoterapia je liečba kyslíka. Táto liečebná a regeneračná metóda je založená na inhalácii primeraných dávok kyslíka. Náš organizmus vďaka tejto procedúre dostane až 90 – 95 % kyslíka.

Výhody oxygenoterapie Je určená na čiastočnú a celkovú regeneráciu organizmu na bunkovej úrovni. Dokáže vás zbaviť únavy, zlepší látkovú výmenu, posilní imunitu a telo očistí od toxínov. Je vhodná hlavne pre ľudí s dýchacími problémami, pri astme a bronchitíde.

Po oxygenoterapii sa náš nervový systém upokojí, mozgové bunky budú zregenerované a zvýši sa koncentrácia mozgovej činnosti. Pôsobí aj na pleť, pekne ju vypne a vyhladí vrásky. Účinná je aj pri bolestiach hlavy a migrénam.

Netvrdíme, že liečime týmto prístrojom poranenia alebo choroby, ale len navodzujeme telu podmienky, aby sa mohlo znormalizovať samo. Telo si vyváži svoje BIO ENERGETICKÉ polia ak je pod vplyvom správne nabitých polí. Elektricky nabitá kúpeľ nôh Vám navodí pocit, aby ste sa cítili opäť mladí.

Procedúra je veľmi príjemná, trvá cca 45 minút, uvádzacia cena 25€ potrebné vybrať 10-12 sedení

Pri kúpe 10 sedení dostanete od nás 2 terapie ZADARMO