Aquashine

  • Aquashine 1,25 ml160€
Rovnováha liftingu a relaxácie – TOP OŠETRENIE Je viacúrovňový a univerzálny prípravok. Vďaka rovnováhe liftingu a relaxácie môžeme dosiahnuť tzv.botox-like efekt bez použitia botulotoxínu.
Vďaka nemu získate:tzv.botox-like efekt bez použitia botulotoxínu okamžitá regenerácia, omladenie a lifting pleti minimalizuje vrásky, zvyšuje tonus pleti a elasticitu kože zmierňuje hyperpigmentácie a jazvy po akné predlžuje efekt už použitého botulotoxínu
Aquashine BTX je vhodný na prevenciu starnutia ako aj korekciu kožných zmien (vrásky, pigmentové škvrny, jazvy po akné). Ošetrením dosahujeme reštrukturalizáciu, omladenie a rozjasnenie v oblasti tváre, krku a dekoltu. Kyselina hylaurónová s molekulárnou hmotnosťou 1000-3000 kDa poskytuje rýchlu hydratáciu. Zosvetľujúce a protizápalovo pôsobiace peptidy zase zmierňujú škvrny a jazva po akné.
Ošetrenie vhodné pre Vysušenú pokožka, drobné linky a vrásky Predchádzanie starnutiu Pre tých, ktorý sú rezistentný na botulotoxín alebo majú obavy z jeho aplikácie Kontraidnikácie
  • akútne infekčné ochorenie
  • onkologické prebiehajúce ochorenie
  • užívanie liekov na riedenie krvi /poraďte sa svojim lekárom/
  • tehotenstvo


V našom salóne strávite cca 1 hodinu. Po očistení pleti Vám nanesieme anestetický krém, ktorý zmierni bolesť pri aplikácii. Aplikujeme injekčne priamo do problémových partíí tváre krku a dekoltu. V našom salóne poskytujeme aplikáciu kanylou , aplikácia je bezbolestná a pohodlná.

Po nástupe účinku cca 30min aplikovaného anestetického krému pristúpime k aplikácii . po aplikácii ešte jemnou masážou podporíme vpravovanie všetkých látok do pokožky /tvár, krk, dekolt/, naložíme príjemnú upokojujúcu masku. Cca po 1 hod odchádzate domov.

Zákrok Vás z pracovného procesu nevyradí, opuchnutá a začervenaná pokožka do 20 min zvyčajne ustúpi. Upozorňujeme , že pri injekčnej aplikácii, môžu nastať modrinky, ktoré zvyčajne so 1 týždňa ustúpia a ľahko ich zakryjete makeupom.

Kombinácia účinných látok kyseliny hylaurónovej a komplexu 50 účinných regeneračných látok (aminokyselín, vitamínov, minerálov a biomimetických peptidov -zlepšuje elasticitu pleti , revitalizuje ju, sťahuje póry a hydratuje.

Práve vďaka týmto peptidom dochádza k sťahovaniu svalových vlákien prepojených s kožou, čo navodzuje tzv. botox-like efekt. Tvár pôsobí oddýchnuto a žiarivo.

Roztok sa vďaka zloženiu a spôsobu spracovania vstrebáva v priebehu 14 dní .

Odporúčame opakovať aplikáciu 4-6 procedúr v 2 týždňových intervaloch jeden krát do roka😊