Mezoterapia

  • Sérum vitamínov 1,25 ml 150€
  • Redensity I 1 ml s Lidocainom 220€
  • Hydral 2% 1,25 ml 150€
  • Hydral 3% 1,25 ml 160€
  • Hydral 4% 1,25 ml 170€


Mezoterapia je metóda, pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová ,vitamíny a séra, vďaka ktorým získate

zlepšenie elasticity pokožky
vypnutie povädnutej časti tváre
rozjasnenie a spevnenie pokožky
hydratovaná pleť
dokonale prirodzený vzhľad


Kyselina hyalurónová má výnimočnú schopnosť viazať veľké množstvo vody, ktorá je prirodzenou súčasťou kože. S pribúdajúcim vekom jej množstvo klesá , čo spôsobuje stratu elasticity, pevnosti pokožky a vznik vrások. Mezoterapia je unikátne ošetrenie, ktoré podporuje tvorbu kolagénu , okamžite obnovuje , vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácii.

Výhody: Nie vždy je potrebné, ako si veľa z Vás navráva, pristúpiť hneď k radikálnym tuhým výplniam jednotlivých oblasti alebo nebodaj k chirurgickým zákrokom. Nie nadarmo sa vraví, menej je vždy viac. A tu sme pri tom. Práve táto metóda môže tieto kroky oddialiť na dlhé roky dopredu . Budete stále svieža, hydratovaná a hlavne prirodzená. Záruka zvrátenia nežiadúceho starnutia , vrátenia pokožke mladistvého vzhľadu a sviežeho výrazu. Kontraidnikácie: -choroba, herpes
-infekčné ochorenie
-onkologické prebiehajúce ochorenie
-užívanie liekov na riedenie krvi/ poraďte sa svojim lekárom/
Priebeh ošetrenia V našom salóne strávite cca 1 hodinu. Po očistení pleti Vám nanesieme anestetický krém, ktorý zmierni bolesť pri aplikácii. Aplikujeme injekčne /invazívne/, prístrojovou neinvazívnou metódou alebo Dermarollerom.

Po nástupe účinku cca 30min aplikovaného anestetického krému pristúpime k aplikácii . po aplikácii ešte jemnou masážou podporíme vpravovanie látok do pokožky /tvár, krk, dekolt/, naložíme príjemnú upokojujúcu masku. Cca po 1 hod odchádzate domov. Zákrok Vás z pracovného procesu nevyradí, opuchnutá a začervenaná pokožka do 20 min zvyčajne ustúpi. Upozorňujeme , že pri injekčnej aplikácii, môžu nastať modrinky, ktoré zvyčajne so 1 týždňa ustúpia a ľahko ich zakryjete makeupom.

Aplikujeme materiál z rady Teosyal, MD complex a Hydral – poraďte sa , k výberu je potrebná konzultácia priamo v salóne.

Ošetrenie sa odporúča podstúpiť aspoň 2x za sebou v odstupe dvoch týždňov zvyčajne 2-3x do roka Alebo si to vypýta Vaša pleť sama😊