BforBeauty > Služby > IPL > IPL – Intenzívne pulzné svetlo

IPL – Intenzívne pulzné svetlo

IPL –Intensive Puls Light (intenzívne pulzné svetlo) je liečebný nástroj, s ktorým riešime korekciu rôznych kožných porúch ako napríklad známky starnutia pleti , malé cievky a pigmentové škvrny, nadmerné alebo nežiadúce ochlpenie a zápalové a aj nezápalové formy akné. FOTOREJUVENIZÁCIA/3D FOTOREJUVENIZÁCIA Alebo aj fotoomladenie, je vyhľadávaná metóda omladenia pleti s odstránením príznakov starnutia. Omladzuje slnkom zničenú pokožku a tým aj redukuje pigmentové škvrny. Redukuje rozšírené póry a zlepšuje pružnosť kože. Intenzívne pulzné svetlo preniká hlboko do pokožky, kde prehrieva vybrané – poškodené bunky, ktoré sú následne odstránené. U nás môžete využiť aj 3D Fotorejuvenizáciu, ktorá pozostáva z nasledovných krokov:
povrchové čistenie
dermabrázia
fotorejuvenizácia
led svetlo
záverečný krém alebo sérum aplikované kyslíkom (záleží od typu pleti) ANTI AKNÉ OŠETRENIE Keďže svetlo preniká hlboko do pokožky a ničí poškodené bunky, je ideálnym riešením v boji proti akné. Pripravili sme pre Vás veľmi efektívne ošetrenie aknóznej pleti, ktoré pozostáva z nasledovných krokov:

ultrazvukové čistenie pleti
dermabrázia
IPL záverečná maska Ošetrenie je ideálne kombinovať aj s chemickým peelingom

BIELIACI PROGRAM – PIGMENTÁCIE Špeciálne ošetrenie a kombinácia vybraných zákrokov a kozmetických prípravkov Vám efektívne odstránia nežiadúce škvrny na tvári:


dermabrázia
IPL antipigmentácia
aplikácia vitamínu C kyslíkom
LED svetlo alebo záverečná maska (podľa typu pokožky) Ošetrenie je ideálne kombinovať aj s chemickým peelingom EPILÁCIA NEŽIADÚCEHO OCHLPENIA – FOTOEPILÁCIA Cielené poškodenie vlasového folikulu absorbciou pulzného svetla. Chĺpok sa uvoľňuje z folikulu a následne stráca schopnosť neskoršej tvorby nového chĺpku. Ako pri klasickom lasery, aj tu platí opakované odstránenie v dostatočných časových intervaloch. Samotný počet epilácií závisí individuálne – na vlastnosti každého organizmu, nie epilačného prístroja. Samotný dôvod je priebeh rastových fáz. Epilácia IPL je vysoko účinná a veľmi bezpečná metóda odstránenia ochlpenia.Ošetrenie sa odporúča vykonávať v neslnečnom období Kontraindikácie: Autoimunitné ochorenie, Infekcia, Opálená pokožka, Herpes ODSTRÁNENIE TMAVÝCH, SVETLÝCH I ŠEDIVÝCH CHĹPKOV. PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA OMLADZUJE PLEŤ, STIMULUJE TVORBU KOLAGÉNU A ELASTÍNU ODSTRAŇUJE PIGMENTOVÉ ŠKVRNY RÔZNEHO PÔVODU ODSTRAŇUJE ROZŠÍRENÉ ŽILKY, PREVENCIA A NÁSLEDNÉ OŠETRENIE JAZIEV A STRIÍ