BforBeauty > Služby > Kozmetické ošetrenia > Akné program Larens

Akné program Larens

  • Cena za ošetrenie 65€


Akné -ide o multifaktoriálne zápalové ochorenie mazových žliaz vlasových folikulov, ktoré sa prejavuje v lokalitách s najväčším počtom mazových žliaz (v tzv. seboroických oblastiach), teda na tvári a na hornej časti hrudníka. Môže však postihovať aj ramená a celý chrbát. Hlavné faktory pre vznik akné: genetická predispozícia,
zvýšená produkcia mazu,
hormonálne vplyvy,
bakteriálne osídlenie kože.

Zvýšená produkcia mazu súvisí s hladinami pohlavných hormónov – androgénov, predovšetkým testosterónu. Zmes mazu a zrohovatených buniek vedie k tvorbe nezápalových foriem akné – uhrov, komedónov.

Prelomové peptidové ošetrenie na tvár so sklonom k akné založené na jedinečnej receptúre Biopeptide Complex® a Nutrivi vode®.

Produkty predstavujú multifunkčné kozmeceutiká s intenzívnym regeneračným a vyživujúcim účinkom ako aj dlhodobú ochranu proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia.

Majú upokojujúce účinky a regulujú činnosť mazových žliaz v koži. Urýchľujú prirodzené regeneračné procesy, dodávajú nevyhnutné výživné látky do hlbokých vrstiev kože. Bioaktívne častice obsiahnuté v prípravkoch intenzívne a dlhodobo zvyšujú úroveň hydratácie a pevnosti pokožky.

Sú tiež ideálne pre ošetrenie citlivej a problematickej pleti so sklonom k alergiám, ktorá zápasí s atopickou dermatitídou alebo psoriázou.

Prípravky obsahujú okrem koloidného striebra a komplexu niekoľko sto prírodných, biologicky aktívnych peptidov, ktoré pochádzajú z vybraných druhov sladkovodných rýb aj kolagén, vitamín C, kyselinu mliečnu, ektoín, alantoín, kyselinu hyaluronovú a mnoho iných účinných látok v boji proti akné

Účinky: intenzívna hydratácia, vyživenie a spevnenie pleti
intenzívne antibakteriálne účinky
intenzívne protizápalové účinky
mimoriadne účinný v boji proti kožným defektom (akné, začervenanie, podráždenie)
zmierňujúci a upokojujúci účinok
vyhladenie vrások a spomalenie tvorby nových
účinné spomalenie procesu starnutia pokožky
rozjasňuje, redukuje pigmentové škvrny a začervenanie, osviežuje farebný tón pleti

Pri tomto ošetrení v našom salóne strávite cca 1,5 hod , dokonale zrelaxujete a doprajete svojej pleti naozaj to, čo potrebuje, Všetko na základe vedomostí skúseného personálu v oblasti kozmetológie a zdravotníctva.