BforBeauty > Služby > Kozmetické ošetrenia > Kozmetické ošetrenie Larens

Kozmetické ošetrenie Larens

  • Hodinové ošetrenie vrátane farbenia a úpravy obočia a mihalníc 55€


Prípravky obsahujú svetovo unikátny komplex biologicky aktívnych oligo – a polypeptidov rybieho kolagénu (Biopeptide Complex), ktorý zaručuje revolučný účinok proti starnutiu.

Vďaka obsahu Biopeptide Complex, kyseliny hyalurónovej a Hydromanil pokožka bleskovo nadobudne rovnováhu a optimálnu úroveň hydratácie, stáva sa pružná, hladká a mäkká na dotyk, dlhodobo si zachováva zdravý a žiarivý vzhľad.

Vďaka obsahu biotínu prinavracia pleti a vlasom primeranú úroveň hydratácie a pružnosť a spojenie kyseliny hyalurónovej a koloidného striebra vytvára dlhodobú ochranu proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia. Alantoín – má schopnosť zmierňovať podráždenie a zabraňuje vzniku ďalších zápalov.

Prípravky, ktorý vďaka bohatému obsahu látok s liftingovým účinkom, ako sú napr. Easyliance, Phytodermina Lifting®, Matrixyl 3000® , kyselina mliečna, Kyselina hyaluronová a mnoho iných látok, ktoré poskytujú pocit okamžitého napnutia pleti a zvýšenej pružnosti.

Efekt omladenia pleti je doplnený prítomnosťou kolagénu, ktorý podporuje vyhladenie vrások a zabraňuje vzniku nových.

Kombinácia vitamínov A, E a F obsiahnutých v bambuckom masle a squalan, ktorý znásobuje a predlžuje ich účinok, má blahodarný vplyv na hydratáciu pokožky, jej pevnosť a odolnosť proti nepriaznivému vplyvu vetra, extrémnych teplôt a voľných radikálov. Účinky: · hĺbkovo regeneruje a vyživuje
· zaisťuje primeranú úroveň hydratácie a pružnosti
· dodáva pokožke zdravý, prirodzene žiarivý vzhľad
· chráni proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia
· má antibakteriálne účinky
· prináša úľavu podráždenej pokožke
· spomaľuje proces starnutia pokožky