BforBeauty > Služby > Miniinvazívne ošetrenia > Enzýmová terapia

Enzýmová terapia

SILA ENZÝMOVEJ TERAPIE PRE VAŠU KRÁSNU PLEŤ A POKOŽKU. Revolúcia v estetickej medicíne na rok 2020: PB sérum PB sérum je výsledkom mnohoročného ambiciózneho biotechnologického výskumu v Španielsku. Jedná sa o revolučný prípravok, ktorý dokáže vyriešiť celú radu estetických problémov cez vrásky, akné, pigmentácie , až po odstránenie tuku či celulitídy. Najväčšia inovácia týchto produktov je ich prírodné zloženie , ktoré svojimi účinkami konkurujú chemickým prípravkom . Výsledky po zákroku sú naozaj skvelé.

INTELIGENTNÉ SÉRUM NA BÁZE ŽIVÝCH ENZÝMOV obsahuje unikátne bioaktívne enzýmy (neživočíšneho pôvodu ), ktoré sú podobné enzýmom nášho organizmu. Tieto bioaktívne látky fungujú špecificky, tj. ovplyvňujú len určitý špecifický substrát ,pre ktoré sú určené. Základnými enzýmami séra sú keratináza, lipáza, hyaluronidáza a kolagenáza, ktoré sa využívajú nielen pri riešení jaziev, ale tiež s ostatnými enzýmami účinne bojujú pri odstraňovaní nadbytočných tukov.

Vhodná kombinácia enzýmov si poradí s mnohými estetickými problémami, napr. pri odstraňovaní celulitídy a tukových zásob .Využívame 3 enzýmy v jednom ošetrení, a to lipázu , kolagenázu , hyaluronidázu + v kombinácii s kyselinou hyalurónovou.
LYÁZA – umožňuje redukciu opuchov a lepší prienik ďalších enzýmov. Lyáza je enzým, ktorý štiepi kyselinu hyalurónovú a vyrovnáva „hrboľatý terén“ na pokožke, zvyšuje priestupnosť tkanív, rozkladá polysacharidy a glykoproteíny, ktoré sú zodpovedné za zadržiavanie vody v tele; účinné proti opuchu, podporuje lymfatickú drenáž.
LIPÁZA– zachováva celistvosť buniek , čo napomáha redukovať výskyt nežiadúcich účinkov, ktoré bývajú pri použití klasických lipolytických prípravkov. Má výrazný lipolytický účinok a redukuje lokalizovaný tuk.
KOLAGENÁZA -podporuje obnovení povrchu pokožky, stimuluje tvorbu kolagénu, má protifibrózny efekt.

Hyalurónová kyselina 1,5 – 8mg/ ml – je vysoko molekulárna mierne sieťovaná kyselina hyalurónová. Má protizápalové a regeneračné vlastnosti a stimuluje tvorbu kolagénových vlákien v poškodených tkanivách. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálny na zabránenie, prevenciu výskytu fibrózy. INDIKÁCIE Strata kontúr tváre Prvé vrásky v oblasti krku, mimické a fixované vrásky na tvári Odstránenie dvojitej brady, ochabnutá pokožka v oblasti podbradku Opuchy pod očami , rozpúštanie tzv festoons Lícne nahromadenie tuku, tukové vankúšiky v oblasti nosovoústnych rýh, a v oblasti marionettov Strie kdekoľvek na tele , redukcia tuku- brucho nohy, ruky, zadok APLIKÁCIA Samotná aplikácia je mierne bolestivá, trvá približne 15 minút, podľa veľkosti ošetrovanej lokality. Ošetrenie vždy predchádza konzultácii , kde sa zhodnotí zdravotný stav navrhne najvhodnejší spôsob liečby podľa očakávania klienta. Po konzultácii sa odporučí vhodná kombinácia produktov PB séra. Výsledky po ošetrení sa dostavia behom nasledujúcich dvoch týždňov. Niekedy je potrebné zákrok zopakovať vo viacerých sedeniach pre dosiahnutie optimálneho výsledku. Ďalšie ošetrenie je možné podstúpiť cca po 3 týždňoch po prvom ošetrení. VÝHODY APLIKÁCIE Hojenie prebieha veľmi rýchlo, opuch minimálny!