BforBeauty > Služby > Neinvazívne ošetrenia > Neinvazívna mezoterapia

Neinvazívna mezoterapia

  • Ošetrenie 89€
Neinvazívna mezoterapia – najúčinnejšie omladenie pleti Mezoterapia je metóda, pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, vďaka ktorým získate:

zlepšenie elasticity pokožky
vypnutie povädnutej časti tváre
rozjasnenie a spevnenie pokožky
hydratovaná pleť
dokonale prirodzený vzhľad
Kyselina hyalurónová má výnimočnú schopnosť viazať veľké množstvo vody, ktorá je prirodzenou súčasťou kože. S pribúdajúcim vekom jej množstvo klesá , čo spôsobuje stratu elasticity, pevnosti pokožky a vznik vrások.

Mezoterapia je unikátne ošetrenie, ktoré podporuje tvorbu kolagénu , okamžite obnovuje , vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku
Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácii.
Výhody: Nie vždy je potrebné, ako si veľa z Vás navráva, pristúpiť hneď k radikálnym tuhým výplniam jednotlivých oblasti alebo nebodaj k chirurgickým zákrokom.

Nie nadarmo sa vraví, menej je vždy viac. A tu sme pri tom. Práve táto metóda môže tieto kroky oddialiť na dlhé roky dopredu . Budete stále svieža, hydratovaná a hlavne prirodzená.

Záruka zvrátenia nežiadúceho starnutia , vrátenia pokožke mladistvého vzhľadu a sviežeho výrazu. Kontraidnikácie: -choroba, herpes
-infekčné ochorenie
-onkologické prebiehajúce ochorenie
Priebeh ošetrenia V našom salóne strávite cca 1 hodinu. Po očistení pleti Vám aplikujeme prístrojovou neinvazívnou metódou alebo Dermarollerom.

Po aplikácii ešte jemnou masážou podporíme vpravovanie látok do pokožky /tvár, krk, dekolt/, naložíme príjemnú upokojujúcu masku. Cca po 1 hod odchádzate domov.

Zákrok Vás z pracovného procesu nevyradí, začervenaná pokožka do 20 min zvyčajne ustúpi.
Aplikujeme materiál z rady Teosyal, MD complex a Hydral – poraďte sa , k výberu je potrebná konzultácia priamo v salóne.
Ošetrenie sa odporúča podstúpiť aspoň 2x za sebou v odstupe dvoch týždňov zvyčajne 2-3x do roka.
Alebo si to vypýta Vaša pleť sama😊