BforBeauty > Služby > Novinky > Anti Acné Vials

Anti Acné Vials

  • Ošetrenie v trvaní 45 min 75€
Anti Akné Vials expresné invazívne ošetrenie pleti Určené na starostlivosť o problematickú, aknóznu, veľmi reaktívnu pleť náchylnú na podráždenie, ktorá vyžaduje mimoriadnu starostlivosť.

Boli vyvinuté na zabezpečenie primeranej, viacúčelovej starostlivosti s prihliadnutím na celú škálu výziev, aké pred kozmetológa stavia aknózna pleť, ktorá je predovšetkým citlivá. Vieme, že zameranie iba na čistenie alebo vysúšanie je pre jej stav nedostatočné, ba dokonca škodlivé. Rovnako dôležitá, ako boj proti vyrážkam a kontrola nadmernej sekrécie kožného mazu je optimálna hydratácia a zmiernenie podráždenia pleti. S touto myšlienkou boli vyvinuté séra Anit Acne Vials Professional.

BIO-Placenta – rastlinná placenta (nazývaná aj semenica) predstavuje zdroj vysoko koncentrovaných biostimulínov, čiže biologicky aktívnych molekúl, ktoré prenikajú hlboko do kože. Po 18. roku života tvorba rastových faktorov prudko klesá – nastáva proces starnutia. BIO-Placenta je inovatívny komplex s obsahom piatich rôznych rastových faktorov: EGF, IGF-1, Acidic FGF, Basic FGF, VEGF a vitamínu B9

Biopeptide Complex – komplex obsahuje jedinečnú kombináciu oligo- a polypeptidov rybieho kolagénu, zaisťujúcich okamžitú a dlhodobú hydratáciu všetkých vrstiev kože. Efektom ich používania v kozmetike je pružná koža, vyplnené vrásky a nerovnosti. Peptidy prenášajú aktívne látky do hlbších vrstiev kože. Majú tiež energizujúce vlastnosti – stimulujú bunky kože k tvorbe kolagénu a elastínu, čím zabraňujú ochabovaniu kože.

Alpaflor® Alp-Sebum® – extrakt z vrbovky. Reguluje sekréciu kožného mazu, čistí, zabraňuje vzniku zápalových zmien a vyrážok, má protizápalové a antibakteriálne účinky. Vďaka obsahu fenolových kyselín a flavonoidov viditeľne redukuje začervenanie sprevádzajúce zápal. Viditeľne minimalizuje kožné póry.

Beauplex VH – komplex vitamínov skupiny B a vitamínov C a E. Posilňuje, pomáha pokožke obnoviť rovnováhu, ktorá bola narušená v prípade problematickej a reaktívnej pleti. Pokožka nadobúda zdravý vzhľad, silu a odolnosť.

Glukónolaktón – zaisťuje správne pH pokožky potrebné na vytvorenie a udržiavanie bariéry, ktorá chráni pred zápalom, podráždením, začervenaním. Pokožka je silná, žiarivá, dobre udržiavaná.

  • zmierňuje akné a z dlhodobého hľadiska zbavuje tohto problému bez vysušenia pokožky
  • kontrola reaktivity kože – čiže stíšenie podráždenia, začervenania
  • obnovenie optimálneho pH, ochrannej kožnej bariéry – efekt zdravej pokožky
  • optimálna hydratácia

Ošetrenie pozostáva z invazívneho vpravenia séra do pokožky + led svetelná maska takzvané blue-ray svetlo sterilizuje pokožku, ničí baktérie, lieči a predchádza akné, upokojuje podráždenia