BforBeauty > Služby > Novinky > Anti Aging Vials

Anti Aging Vials

  • Ošetrenie v trvaní 45 min 75€
Anti Aging Vials expresné invazívne ošetrenie pleti – spevnenie kože
– liftingový efekt
– redukcia vrások
– zvýšenie úrovne hydratácie – koža je zdravá, silná a žiarivá
– posilnenie kože a zvýšenie jej odolnosti proti pôsobeniu vonkajších faktorov

Obsahujú kokteil koncentrovaných látok s viacúčelovým pôsobením s cieľom dosiahnuť hlboko hydratovanú, pevnú a silnú pokožku so stimulovanými regeneračnými procesmi.

Po ošetrení s použitím ampuliek Anti Aging Vials je pokožka hladká, uvoľnená, vrásky sú viditeľne redukované, kontúry tváre zdvihnuté. Dôležité je, že účinok prípravku významne posilňuje pokožku, jej lipidovú bariéru, čím znižuje jej citlivosť na pôsobenie vonkajších faktorov, napr. na chlad.

BIO-Placenta – rastlinná placenta (nazývaná aj semenica) predstavuje zdroj vysoko koncentrovaných biostimulínov, čiže biologicky aktívnych molekúl, ktoré prenikajú hlboko do kože.

Biopeptide Complex – komplex obsahuje jedinečnú kombináciu oligo- a polypeptidov rybieho kolagénu, zaisťujúcich okamžitú a dlhodobú hydratáciu všetkých vrstiev kože. Efektom ich používania v kozmetike je pružná koža, vyplnené vrásky a nerovnosti. Peptidy prenášajú aktívne látky do hlbších vrstiev kože. Majú tiež energizujúce vlastnosti – stimulujú bunky kože k tvorbe kolagénu a elastínu, čím zabraňujú ochabovaniu kože.

Antarkticín – prírodný fermentovaný extrakt získaný z mikroorganizmov pochádzajúcich z vody z antarktických ľadovcov. Aktivuje syntézu fibroblastov a keratinocytov, čo podporuje regeneráciu pokožky a redukuje vrásky.

Kyselina hyalurónová – zodpovedná za hydratáciu pokožky – zlepšuje a optimalizuje jej úroveň

Koenzým Q10 – zabraňuje strate kyseliny hyalurónovej, chráni pred rozpadom kolagénu, urýchľuje delenie buniek a tým spomaľuje starnutie pokožky.

L-arginín – aminokyselina, ktorá má výživný, zvlhčujúci a detoxikačný účinok.

Kyselina mliečna –obnovuje správne pH a hydratuje pleť.

Ošetrenie pozostáva z invazívneho vpravenia séra do pokožky + BIO Renew PRO maska

Revolučná gélová maska- zábal na tvár. Obsahuje vysoko koncentrované aktívne látky: komplex bioaktívnych rastových faktorov z rastlinnej placenty BIO-Placenta, regeneračné peptidy rybieho kolagénu Biopeptide Complex a oligosacharidy s liftingovým účinkom v podobe Phytodermina Lifting® – hĺbkovo hydratuje, spevňuje a stimuluje obnovu buniek.