BforBeauty > Služby > Estetické ošetrenia > Kozmetické ošetrenie Larens

Kozmetické ošetrenie Larens

Prípravky obsahujú svetovo unikátny komplex biologicky aktívnych oligo – a polypeptidov rybieho kolagénu (Biopeptide Complex), ktorý zaručuje revolučný účinok proti starnutiu. Vďaka obsahu Biopeptide Complex, kyseliny hyalurónovej a Hydromanil pokožka bleskovo nadobudne rovnováhu a optimálnu úroveň hydratácie, stáva sa pružná, hladká a mäkká na dotyk, dlhodobo si zachováva zdravý a žiarivý vzhľad. Vďaka obsahu biotínu prinavracia pleti a vlasom primeranú úroveň hydratácie a pružnosť a spojenie kyseliny hyalurónovej a koloidného striebra vytvára dlhodobú ochranu proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia. Alantoín – má schopnosť zmierňovať podráždenie a zabraňuje vzniku ďalších zápalov. Prípravky, ktorý vďaka bohatému obsahu látok s liftingovým účinkom, ako sú napr. Easyliance, Phytodermina Lifting®, Matrixyl 3000® , kyselina mliečna, Kyselina hyaluronová a mnoho iných látok, ktoré poskytujú pocit okamžitého napnutia pleti a zvýšenej pružnosti.

Efekt omladenia pleti je doplnený prítomnosťou kolagénu, ktorý podporuje vyhladenie vrások a zabraňuje vzniku nových. Kombinácia vitamínov A, E a F obsiahnutých v bambuckom masle a squalan, ktorý znásobuje a predlžuje ich účinok, má blahodarný vplyv na hydratáciu pokožky, jej pevnosť a odolnosť proti nepriaznivému vplyvu vetra, extrémnych teplôt a voľných radikálov. ÚČINKY:
  • · hĺbkovo regeneruje a vyživuje
  • · zaisťuje primeranú úroveň hydratácie a pružnosti
  • · dodáva pokožke zdravý, prirodzene žiarivý vzhľad
  • · chráni proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia
  • · má antibakteriálne účinky
  • · prináša úľavu podráždenej pokožke
  • · spomaľuje proces starnutia pokožky


Akné -ide o multifaktoriálne zápalové ochorenie mazových žliaz vlasových folikulov, ktoré sa prejavuje v lokalitách s najväčším počtom mazových žliaz (v tzv. seboroických oblastiach), teda na tvári a na hornej časti hrudníka. Môže však postihovať aj ramená a celý chrbát. HLAVNÉ FAKTORY PRE VZNIK AKNÉ: genetická predispozícia, zvýšená produkcia mazu, hormonálne vplyvy, bakteriálne osídlenie kože.

Zvýšená produkcia mazu súvisí s hladinami pohlavných hormónov – androgénov, predovšetkým testosterónu. Zmes mazu a zrohovatených buniek vedie k tvorbe nezápalových foriem akné – uhrov, komedónov.

Prelomové peptidové ošetrenie na tvár so sklonom k akné založené na jedinečnej receptúre Biopeptide Complex® a Nutrivi vode®.

Produkty predstavujú multifunkčné kozmeceutiká s intenzívnym regeneračným a vyživujúcim účinkom ako aj dlhodobú ochranu proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia. Majú upokojujúce účinky a regulujú činnosť mazových žliaz v koži. Urýchľujú prirodzené regeneračné procesy, dodávajú nevyhnutné výživné látky do hlbokých vrstiev kože. Bioaktívne častice obsiahnuté v prípravkoch intenzívne a dlhodobo zvyšujú úroveň hydratácie a pevnosti pokožky. Sú tiež ideálne pre ošetrenie citlivej a problematickej pleti so sklonom k alergiám, ktorá zápasí s atopickou dermatitídou alebo psoriázou. Prípravky obsahujú okrem koloidného striebra a komplexu niekoľko sto prírodných, biologicky aktívnych peptidov, ktoré pochádzajú z vybraných druhov sladkovodných rýb aj kolagén, vitamín C, kyselinu mliečnu, ektoín, alantoín, kyselinu hyaluronovú a mnoho iných účinných látok v boji proti akné ÚČINKY: intenzívna hydratácia, vyživenie a spevnenie pleti
intenzívne antibakteriálne účinky
intenzívne protizápalové účinky
mimoriadne účinný v boji proti kožným defektom (akné, začervenanie, podráždenie)
zmierňujúci a upokojujúci účinok
vyhladenie vrások a spomalenie tvorby nových
účinné spomalenie procesu starnutia pokožky
rozjasňuje, redukuje pigmentové škvrny a začervenanie, osviežuje farebný tón pleti

Pri tomto ošetrení v našom salóne strávite cca 1,5 hod , dokonale zrelaxujete a doprajete svojej pleti naozaj to, čo potrebuje, Všetko na základe vedomostí skúseného personálu v oblasti kozmetológie a zdravotníctva.